Hakkımızda

Hakkımızda

Konut projelerinde, konser ve kongre merkezlerinde, fabrikalarda, hastanelerde, spor tesislerinde, okullarda, kısacası hayatın ve insanın olduğu yer yerde kesintisiz enerji sağlamayı amaç edinen UNIVERSAL JENERATÖR, Türkiye’nin başkentinde gerçekleştirdiği üretimlerle tüm dünyaya hizmet vermeye devam ediyor.

2004 yılında Enerji Hayattır! sloganıyla yola çıkan UNIVERSAL JENERATÖR, Ankara Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan 12,500 m2 alana kurulu fabrikasında, 2019 yılından bugüne üretimine devam etmektedir.

UNIVERSAL JENERATÖR, dizel kara tipi jeneratör setleri, ekip ve ekipmanları üretiminin yanı sıra satış ve servis alanlarında faaliyet göstererek müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktadır.

Kurumsal Tanıtım Filmi

Signature

Tamamı yerli ve milli sermayeden oluşan, yurtiçi ve yurtdışı projelerde aktif yer alan, UNIVERSAL JENERATÖR, sektörünün öncü üreticilerinden biri olarak, her aşamada ileri teknoloji kullanmaktadır.

UNIVERSAL JENERATÖR, bünyesinde bulunan üretim ve montaj hatlarında, Modern sac imalat makine parkı, Ses İzolasyon Kabini, Şase, Kontrol Panosu, Transfer Panosu imalatını ve montajını kendi bünyesinde yapmaktadır.

Türkiye’nin birçok yerinde müşterilerine 7/24 teknik servis ve hizmet imkanı sunan UNIVERSAL JENERATÖR, iç piyasanın en etkin firmalarının başında gelmektedir. Birçok ülkeye yaptığı direkt ve dolaylı ihracatlar ile markanın gelecek vizyonunu tüm dünyaya yaymayı amaçlanmaktadır.

Üretim ve satış sonrası hizmetlerinde kaliteyi öncü edinmiş olan UNIVERSAL JENERATÖR, tüm özel sektör ve kamu projelerinde geçerli olan, TSE, CE ve ISO yeterlilik belgelerine sahiptir.

Bu serüvende bizimle birlikte olan, değerli iş ve çözüm ortaklarımızın azami memnuniyeti, firmamız açısından çok büyük önem taşımakta olup zamana karşı koyan yenilkçi çözümleriyle UNIVERSAL JENERATÖR hayatı kesintisiz yaşamamınız için elinden gelen tüm çabayı göstermektedir.

Bizim için enerji hayattır....